TikTok został pochłonięty przez dwie kobiety. Jedna z nich to Shakira, druga to Miley Cyrus. A wszystko za sprawą wydania dwóch błyskotliwych piosenek. Pikanterii dodaje fakt, że muzyczne (prawdopodobnie) hity 2023, są o ich ex facetach! Obie ograły to w zupełnie inny sposób - sprawdź sama, do którego typu ex jesteś podobna.
Shakira - brak klasy
Zobaczymy kolejny komentarz młodego chłopaka kibicującemu Piqué i dostaniemy szału... Fakt jest taki, że zdradził kobietę, z którą był w długoletnim związku. A kolejne komentarze od jego fanów i fanek brzmią Piqué pojedź jej bardziej! Gdyby chciał, żeby było o tym cicho, to sam nie wykonywałby takich ruchów w stronę Shakiry. PR-owo rozgrywa Shakirę bardzo dobrze, ale szczerze? Ona również! Zwrócicie uwagę, że od kilku lat nie słyszałyśmy o tym, aby jej piosenka stała się przebojem. Teraz ma bardzo duże szanse. Jak na razie ma genialne odtworzenia i na pewno nie są to odtworzenia dla teledysku, bo klip do tej piosenki nie jest niczym wow. Jednak tekst robi ten efekt.
[caption id="attachment_1370" align="alignnone" width="1170"]

@pinterest[/caption]
Shakira - brak równości płci
Wszyscy nagrywają o swoich byłych. Dodatkowo w taki sposób, że wiesz o kim mowa! Kiedy robią to artyści - mężczyźni krzyczymy na imprezach czy koncertach, wyzywając ich ex od najgorszych, ale kiedy mówimy o artystkach - kobietach to nie wypada, tak wskazywać na konkretną osobę. To brak klasy...
Dla nas muzyka to rodzaj sztuki, dlatego też każdej z nas, będzie podobać się coś innego. Dla każdej sprawa klasy i szacunku będzie bardzo subiektywna. Dopóki nie będziemy w czyjeś sytuacji nie powinnyśmy tego oceniać. Nie wiemy, co byśmy zrobiły. Nie jesteśmy Shakirą. Możemy przepuszczać, jaki to będzie miało wpływ na jej karierę.
Miley - robi to lepiej
Nie wiemy czy robi to z większą klasą. Znowu nie nam to oceniać. Wydała piosenkę w urodziny swojego byłego męża. Nie powiecie nam, że nie jest to iconic...
Teledysk i tekst jest totalnie w naszym klimacie. U Miley widzimy Only Good Vibes - pewien rodzaj akceptacji po nieudanym związku. Nie wyszło, ale mam siebie. Chociaż fani i fanki Miley na Instagramie u Liama nie zostawili na nim słuchaj nitki, to i tak dla odbiorców ma to lepszy wpływ, niż słowa Shakiry.
[caption id="attachment_1358" align="alignnone" width="1378"]

@pinterest[/caption]
Dzięki Miley - mamy hymn Bossier Girls
Started to cry but then remembered I...
I can buy myself flowers
Write my name in the sand
Talk to myself for hours
Say things you don't understand
I can take myself dancing
And I can hold my own hand
Yeah I can love me better than you can
Shakira dała nam w swoim utworze żal, złość i dużo pewności siebie (pewnie dla niektórych obijający się o narcyzm), ale to Miley śpiewa o miłości do samej siebie. To trochę jak przechodzenie przez różne etapy - po zerwaniu. Najpierw pojawia się złość, a później przychodzi akceptacja. Piosenka Miley powinna zostać naszym BOSSIERowym hymnem. Mówi o sprawianiu sobie przyjemności i dbaniu o siebie. Niezależnie czy jesteście w szczęśliwych związkach czy spełniacie się w swojej singielskiej przygodzie. Pamiętajcie, że macie być dla siebie najważniejsze.
My akceptujemy wybór obu tych kobiet. Każda z nas przechodzi przez różne rozstania. Nie damy rady tego nigdy porównać, bo po prostu się nie da. Pamiętajcie, że oceniamy piosenki
główne zdjęcie: @mileycyrus