- BE BOSSIER (36) click
- LIFESTYLE (70) click
- SELFCARE (104) click
- RELATIONSHIPS (77) click
- POBIERZ (114)
- INNE (7)
DOŁĄCZ DO #BOSSIERBABES.
DLACZEGO?
BĘDZIEMY INSPIROWAĆ, EDUKOWAĆ, A TY JAKO PIERWSZA DOWIESZ SIĘ O PRZYGOTOWYWANYCH PRZEZ NAS AKCJACH.
Manifestacje - jak zacząć kreować swoją rzeczywistość?
Manifestacje - zacznij być kreatorką życia
Czy masz w sobie moc kontrolowania tego, co wydarzy się w Twoim życiu?
Bardzo możliwe, że wcale nie chodzi o czary. Czasami masz wrażenie, że dzieją się magiczne rzeczy, a sytuacje, w których się znalazłaś są wręcz nierealne? Kto w takim razie jest odpowiedzialny za spełniające się pragnienia? Ty sama - a konkretnie Twoje myśli, uczucia, przekonania, wierzenia, wypowiedzi i zachowania. Otóż, jeśli myślisz o sobie jako lucky girl, to nią jesteś, ponieważ najważniejsze jest to, jak Ty sama siebie postrzegasz. Skoro jesteś szczęściarą to przyciągasz same sukcesy, więc w sytuacji, w której coś Ci się nie uda nie pomyślisz, że odniosłaś porażkę. W momencie, gdy inni potraktowali by to jako niepowodzenie, Ty traktujesz to jako lekcje. [caption id="attachment_850" align="alignnone" width="1346"]
@strulax[/caption]
Uwierz, że osiągniesz co tylko pragniesz.
W kreowaniu teraźniejszości najważniejsze jest to, aby zapomnieć co się robi. Coś w rodzaju nieświadomej świadomości. Pragnienie czegoś i przeobrażenie tego w rzeczywistość jest banalne, jeśli tylko za dużo o tym nie myślisz. W manifestacji nie ma miejsca na wątpliwości, jeśli one się pojawią, to trochę tak, jakbyś sama sobie nie wierzyła we własne słowa. Może zabrzmi to jak największy banał, ale musisz zaufać sobie. Zaufaj, że jesteś wartościowym człowiekiem, który zasługuje na wszystko co najlepsze.Dlaczego wróżka zna Twoją przyszłość?
Pewnie też to znasz - koleżanka była u wróżki i wszystko co ta jej powiedziała sprawdziło się! Wtedy w Twojej głowie pojawia się ta myśl - no jakim cudem? Psychologowie ten cud nazywają samospełniającą się przepowiednią (znajdziecie, również pod nazwą samospełniające się proroctwo). Zjawisko to polega na określeniu oczekiwań wobec zachowań bądź zdarzeń wpływając na te zachowania i zdarzenia w taki sposób, który powoduje spełnienie właśnie tych oczekiwań. Załóżmy, że wybierasz się do wróżki i pytasz się jej, kiedy i gdzie poznasz kogoś w kim się zakochasz. Ona odpowiada, że w przeciągu trzech miesięcy na imprezie poznasz tego jedynego. Więc co robisz? Zaczynasz chodzić częściej na miasto i otwierasz się na nowe znajomości, bo przecież gdzieś jest miłość Twojego życia! Takim oto sposobem rzeczywiście poznajesz kogoś wartego Twojej uwagi, bo szukałaś nie szukając go. [caption id="attachment_864" align="aligncenter" width="1600"]
@oliwia_bugala[/caption]
Cookies